ثبت سفارش هر یک از محصولات سایت Fine-Nano، به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

1. نحوه ثبت سفارش

ما متنوع ترین محصولات را فراهم نموده ایم تا مشتری بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد. با اعمال فیلترهای دلخواه، کوتاه ترین زمان ممکن برای انتخاب محصول، صرف خواهد شد. مشتری با انتخاب دسته محصول مورد نظر خود، می تواند سریع ترین انتخاب را داشته باشد.

چنانچه محصول موردنظر مشتری در ویترین سایت موجود نباشد و یا در انبار فروشگاه به اتمام رسیده باشد، مشتری می تواند توسط منوی درخواست محصول ناموجود، مشخصات محصول موردنظر را در فرم مربوطه پر نموده تا دپارتمان تامین و فروش شرکت، تمامی مشخصات محصول قابل تهیه را به همراه قیمت آن، به مشتری اطلاع رسانی نماید. در  نهایت، در صورت تمایل مشتری، کالا به مشتری ارسال خواهد گردید.

ثبت سفارش محصول به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته و از تمامی نقاط کشور، قابل انجام است.

2. نحوه ارسال کالا

فرآیند ارسال کالا در حالت معمول توسط پست پیشتاز انجام می شود و این فرآیند با توجه به آدرس مشتری، ممکن است یک تا سه روز کاری طول بکشد. برای شهر تهران، علاوه بر پست پیشتاز، روش پیک موتوری نیز فراهم می باشد.

3. کد تخفیف های ویژه

در سایت Fine-Nano، کد تخفیف های فوق العاده ای  برای مشتریان تدارک دیده شده است. مشتری بر اساس مقدار سبد خرید خود، می تواند از یکی از کدهای تخفیف، برای هر بار خرید از سایت فاین نانو، استفاده نماید.

4. فاکتور فروش

فروش تمامی محصولات سایت فاین نانو، همراه با صدور فاکتور فروش معمولی می باشد و فاکتور پس از ثبت سفارش، به ایمیل مشتری ارسال خواهد گردید و قابل دانلود و پرینت می باشد. این فاکتور، قابل ارائه به مراکز دانشگاهی و صنعتی می باشد.

5. دریافت دیتاشیت

دیتاشیت کامل محصولات نانو پودر و نانو کلوئیدها به همراه فاکتور فروش، بعد از ثبت خرید به ایمیل مشتری ارسال می گردد. علاوه بر این، خلاصه دیتاشیت محصول در صفحه خرید محصول، توسط مشتری قابل مشاهده است.

6. عودت وجه

محصولات این شرکت، با تضمین اصالت آنها به مشتری ارسال می گردد، با این حال، مشتری باید با دقت کامل، مشخصات محصول را قبل از خرید بررسی نموده و از صحت انتخاب خود اطمینان حاصل نماید. چنانچه مشتری از کیفیت محصول ارسال شده، ناراضی باشد و برای آن، دلیل موجه و مستندی داشته باشد، موضوع توسط واحد فروش، به واحد فنی شرکت اعلام شده و محصول تحت بررسی قرار می گیرد. با تایید کارشناس فنی، وجه مشتری عودت خواهد گردید. لازم به ذکر است که محصول خریداری شده توسط مشتری، حداکثر تا 7 روز از زمان ارسال کالا، قابل ریجکت می باشد ولی قابل تعویض با محصول دیگری نیست.

به روز شده در تاریخ  99.7.29