ثبت سفارش هر یک از محصولات سایت Fine-Nano، به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

1. نحوه ثبت سفارش

فرآیند خرید محصول از سایت فاین نانو، صرفا از طریق سایت امکان پذیر است و خریدار با درج آدرس دقیق پستی خود در سایت اقدام به پرداخت و ثبت سفارش می کند. ثبت سفارش محصول به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته و از تمامی نقاط کشور، قابل انجام است.

2. کد تخفیف های ویژه

در سایت Fine-Nano، کد تخفیف های فوق العاده ای  برای مشتریان تدارک دیده شده است. خریدار بر اساس مقدار سبد خرید خود، می تواند از یکی از کدهای تخفیف، برای هر بار خرید از سایت فاین نانو، استفاده نماید.

3. نحوه ارسال کالا

اگر محصول موردنظر، نانو پودر یا نانو کلوئید باشد بسته از انبار شهرستان یا انبار تهران از طریق تیپاکس به صورت مستقیم به آدرس دقیق خریدار ارسال می گردد و در صورتی که محصول مورد نظر خریدار، پودر میکرو باشد بسته از انبار تهران از طریق تیپاکس به آدرس مشتری ارسال خواهد شد. مدت زمان تحویل کالا با توجه به آدرس خریدار، ممکن است یک تا سه روز کاری طول بکشد. در هر کدام از روش های ارسال، هزینه ارسال به صورت پس کرایه برعهده خریدار خواهد بود.

4. فاکتور فروش

فروش تمامی محصولات سایت فاین نانو، همراه با صدور فاکتور فروش معمولی با مهر و بدون احتساب ارزش افزوده می باشد و فاکتور پس از ثبت سفارش، به ایمیل خریدار ارسال خواهد گردید و قابل دانلود و پرینت می باشد. این فاکتور، قابل ارائه به مراکز دانشگاهی و صنعتی می باشد.

5. دریافت دیتاشیت

دیتاشیت کامل محصولات نانو پودر و نانو کلوئیدها به همراه فاکتور فروش، بعد از ثبت خرید به ایمیل خریدار ارسال می گردد. علاوه بر این، خلاصه دیتاشیت محصول در صفحه خرید محصول، توسط خریدار قابل مشاهده و بررسی است.

6. پیگیری سفارش

بعد از ثبت سفارش، کد پیگیری تیپاکس، از طریق اس ام اس، به خریدار ارسال می گردد تا در صورت نیاز، بتواند موقعیت بسته ارسال شده را پیگیری نماید.

7. عودت وجه

محصولات این شرکت، با تضمین اصالت آنها به خریدار ارسال می گردد، با این حال، خریدار باید با دقت کامل، مشخصات محصول را قبل از خرید بررسی نموده و از صحت انتخاب خود اطمینان حاصل نماید. چنانچه خریدار از کیفیت محصول ارسال شده، ناراضی باشد و برای آن، دلیل موجه و مستندی داشته باشد، موضوع توسط واحد فروش، به واحد فنی شرکت اعلام شده و محصول تحت بررسی قرار می گیرد. صرفا با تایید کارشناس فنی، وجه مشتری عودت خواهد گردید. لازم به ذکر است که محصول خریداری شده توسط مشتری، حداکثر تا 10 روز از زمان ارسال کالا، قابل مرجوع می باشد.

به روز شده در تاریخ  1400.4.6